Na titulku, Návody a postupy

Použite Soluto, ktorý urýchľuje štart PC a rieši problémy s mrznutím

Troubleshooting pádu aplikácie je jedna z najnepríjemnejších úloh, s ktorými sa bežne pri používaní počítača stretnete. Avšak teraz Soluto aktualizoval už aj tak výbornú zrýchľujúcu pomôcku – pribudol analyzátor pádov aplikácií […]

Troubleshooting pádu aplikácie je jedna z najnepríjemnejších úloh, s ktorými sa bežne pri používaní počítača stretnete. Avšak teraz Soluto aktualizoval už aj tak výbornú zrýchľujúcu pomôcku – pribudol analyzátor pádov aplikácií a schopnosť deaktivovať doplnky prehliadačov.

Ak ho ešte nemáte, nainštalujte si Soluto – urýchľuje PC a rieši problémy s PC. Ak ho máte, skontrolujte, či je aktualizované a ak nie, po aktualizácii reštartujte. Soluto je zdarma, a tvorcovia tvrdia, že zdarma aj bude.

Screenshotová túra

Predchádzajúca verzia Soluto len zrýchľovala štart systému, ale novšia verzia vie aj prečistiť doplnky prehliadača a analyzovať pády aplikácií.

Soluto

Soluto

Analyzátor štartu stále robí zázraky – dokáže odložiť procesy. Boli sme schopní použiť ho na odloženie štartu Dropboxu a zredukovať štartovací čas systému na 25 sekúnd.

Soluto

Soluto

Add-on obrazovka prehliadačov vám umožní deaktivovať akékoľvek doplnky vo Firefox, Chrome a Internet Explorer.

Soluto

Soluto

Crash analyzátor vám umožní vystopovať padanie a niekedy vám aj navrhne riešenia. Na tomto screenshote môžete vidieť, že riešenie navrhnuté nie je, ale môže to byť tým, že sme Soluto nainštalovali len včera a ešte nemá zozbieraných dosť dát, keďže ich zaznamenáva postupne.

Soluto

Soluto

Parádička – Soluto nahrádza Windows Crash Handler

Poznáte to otravné okno, ktoré sa otvorí po páde aplikácie a pýta sa, či chcete odoslať Microsoftu hlásenie? Soluto ho nahradí s milým okienkom, ktoré vám ukáže riešenie.

Soluto

Soluto

V našom prípade sme používali crash test aplikáciu. Kliknutie na See Solutions nám ukázalo správne riešenie, ktoré bolo samozrejme vypnúť crash tester.

Soluto

Soluto

Niektoré funkcie, ako napr. analýza pádov a spúšťacieho času, sa po čase zlepšia, pretože Soluto bude môcť zozbierať viac a viac dát ohľadom pádov a riešení.

Trackbacks / Pings

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *